عبدالله ایزدپناه نماینده ایذه در مجلس گفت: من با خانواده پیرفلک دیداری نداشتم، فرماندار و معاون ی استاندار به آنجا رفته‌اند. مادر شهید هم صدایش ضبط شده و کلیپ پر کرده است که پیجم در اختیار خودم نیست دیگران شیطنت کرده‌اند. مادر شهید گفته است من فرزندم را شهید می‌دانم و در کنار نظام هستم اگر حرفی هم زده‌ام بر اثر عصبانیت بوده است، لذا دیداری دوستان با ایشان داشتند اما من نداشتم.

نماینده ایذه در مجلس شورای اسلامی گفت: با خانواده شهدا دیدار کردم و در حال حاضر هم پدر یکی از شهدا در کنار من هستند که می‌خواهیم برای تشییع پیکر پسرشان برویم. همه‌ این‌ها را به فرمانداری آوردند و ما آن‌ها را دیدیم و به آنها تسلیت گفتیم، آن‌ها نگران بودند که اراذل و اوباش به بچه‌های‌شان تیراندازی کرده‌ باشند.

عبدالله ایزدپناه درباره آخرین وضعیت شهر ایذه گفت: هم‌اکنون خودم در منطقه هستم. روز چهارشنبه ۲۵ آبان حادثه تلخی رخ داد که ۲ نفر موتور سوار به سمت مردم، رهگذران و حتی کسانی که قصد تجمع داشتند، شلیک کردند که در این حادثه ۷ نفر شهید و ۱۰ نفر مجروح شدند و تعدادی از هم ماموران نیروی انتظامی هم زخمی شدند.

نماینده مردم ایذه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: روز گذشته تشییع پیکر تعدادی از شهدا برگزار شد و امروز هم تشییع پیکر یکی دیگر شهدا در حال برگزاری است و در حال رفتن به یک روستا برای برگزاری مراسم هستیم.

وی خاطرنشان کرد: منطقه آرام است،‌ البته دیشب در ایذه‌ یک حرکت‌هایی انجام دادند و صدای تیراندازی در یک کوچه‌ شنیده شد. شرایط آرام است و دشمن می‌خواهد شیطنت انجام دهد و بگوید ناآرام است و گزارش‌هایی بدهد؛ تیراندازی و شعارهای ناپیدایی در برخی کوچه‌ها وجود دارد اما الحمدالله آرام است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی درباره این‌که آیا دیداری با خانواده جان‌باختگان داشته است یا خیر، گفت: با خانواده شهدا دیداری کردیم و در حال حاضر هم پدر یکی از شهدا در کنار من هستند که می‌خواهیم برای تشییع پیکر پسرشان برویم. همه‌ این‌ها را به فرمانداری آوردند و ما آن‌ها را دیدیم و به آنها تسلیت گفتیم، آن‌ها نگران بودند که اراذل و اوباش به بچه‌های‌شان تیراندازی کرده‌ باشند.

وی در پاسخ به اینکه آیا دیداری با خانواده کیان پیرفلک داشته است یا خیر، بیان کرد: من با خانواده دیداری نداشتم، فرماندار و معاون ی استاندار به آنجا رفته‌اند. مادر شهید هم صدایش ضبط شده و کلیپ پر کرده است که پیجم در اختیار خودم نیست دیگران شیطنت کرده‌اند. مادر شهید گفته است من فرزندم را شهید می‌دانم و در کنار نظام هستم اگر حرفی هم زده‌ام بر اثر عصبانیت بوده است، لذا دیداری دوستان با ایشان داشتند اما من نداشتم.

نامه FIFA به شبکه تروریستی ایران اینترنشنال: حق پخش غیر قانونی جام جهانی فوتبال را ندارید

روایت نماینده ایذه: مادر «کیان» کلیپ پر کرده و گفته کنار نظام هستم، اگر حرفی هم زدم از عصبانیت بوده

فیلم سخنان جدید مادر شهید کیان پیر فلک

هم ,شهید ,دیداری ,خانواده ,شهدا ,مادر ,با خانواده ,و در ,تشییع پیکر ,مادر شهید ,در کنار ,مجلس شورای اسلامی ,گفتیم، آن‌ها نگران ,آن‌ها نگران بودند ,بچه‌های‌شان تیراندازی کرده‌

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دین دین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. وبلاگ سایت پیام سرا قهر باش rezasoleimani minoorce ارمنستان / بروزترین و جامع ترین اطلاعات و اخبار ارمنستان تولیدی مانتو رنوس نیمه شعبان خبر فوری